You are here

Share page with AddThis

O Nas

Syngenta Flowers jest dystrybucyjną częścią firmy Syngenta w rejonie obejmującym Europę, Afrykę i Bliski Wschód (EAME). Dostarczamy wysokiej jakości rozsady i sadzonki jak również nasiona i nieukorzenione sadzonki szerokiej gamy odmian roślin rabatowo-balkonowych, bylin oraz do dekoracji wnętrz.

    

Syngenta Flowers dysponuje silnym i kompetentnym zespołem przedstawicieli regionalnych. Nasi reprezentanci są zawsze w pobliżu oferując profesjonalnym producentom najlepsze produkty i usługi. Przy wsparciu nowoczesnego zaplecza produkcyjnego, posiadamy logistyczne możliwości zapewnienia naszym klientom usług najwyższej jakości.

Nasza profesjonalna wiedza oraz 140-letnie doświadczenie w branży kwiaciarskiej pomaga nam sprostać oczekiwaniom zarówno producentów jak również handlowców oraz konsumentów.

Doskonaląc nasze działania w zakresie usług chcemy być najlepszym dostawcą materiałów wyjściowych do produkcji kwiatów.

Syngenta Flowers wchodzi w skład Lawn & Garden – jednego z trzech działów firmy Syngenta. Syngenta jest wiodącą światową firmą działającą w branży rolnej; zatrudnia 25,000 osób w ponad 90 krajach. Hasłem przewodnim firmy jest ‘Bringing plant potential to life’.

Więcej informacji na temat firmy Syngenta znajdziecie Państwo na stronach www.syngenta.pl lub www.syngenta.com