You are here

Share page with AddThis

Zespół Syngenta Flowers wita firmę Varinova podczas FlowerTrials

Aktualności
01.07.2019

Podczas FlowerTrials w Syngenta Flowers witano nie tylko setki odwiedzających. Wydarzenie było również powitaniem dla zespołu Varinova, który na początku czerwca stał się częścią Syngenta Flowers.

W czasie FlowerTrials specjalne miejsce zajęły cyklameny z firmy Varinova. Prezentowali je Bart Kuijer (Sr. Product Specialist) i Carolien Klein (Marketing Communications Specialist) z zespołu Varinova.

W jaki sposób nowi koledzy są postrzegani przez Syngenta Flowers? „Są absolutnie wartością dodaną!”, mówi Mark Schermer, szef Syngenta Flowers Europe, Africa & Middle East. „Sposób prezentacji produktów, wiedza i umiejętności zespołu, nie tylko o własnych produktach, ale ogólnie o cyklamenach, to naprawdę potężny atut dla naszej firmy”.

FlowerTrials było również okazją do pokazania koleżankom i kolegom z firmy  Varinova naszego zakładu produkcyjnego. Mark: „Varinova to firma rodzinna, która z pasją stworzyła szeroką gamę odmian cyklamenów. Ta pasja dla klientów i produktów dobrze do nas pasuje. ”

Czytaj więcej: Syngenta Flowers to focus more on Cyclamen.