You are here

Share page with AddThis

Zapamiętaj tę datę

Aktualności
21.08.2018
Zapamiętaj tę datę

Jesień jest często nazywana „artystyczną porą roku” w związku z łagodnym światłem i bogactwem kolorów. Możemy obiecać to wszystko podczas Pokazu Jesiennego w Andijk w Holandii, który rozpocznie się 29 października.

W tym roku, odwiedzający będą mogli podziwiać szeroką gamę cyklamenów, w tym pionierską serię wcześnie kwitnących cyklamenów miniaturowych SeeWhy®. Ta niezwykle atrakcyjna grupa umożliwia producentom bardziej efektywne planowanie i wydajną produkcję, podczas gdy sprzedawcy detaliczni mogą cieszyć się wczesną sprzedażą. Te kompaktowe, jednolicie kwitnące rośliny doskonale odzwierciedlają koloryt sezonu i z pewnością zachwycą klientów.

Wyrównanym kwitnieniem jesienią i wiosną charakteryzuje się również nasza seria bratków FINO. Silne krzewienie u podstawy oraz odporność na wyciąganie się sprawiają, że bratki FINO idealnie nadają się do produkcji w doniczkach 9-11 - centymetrowych.

Kolejną atrakcją Pokazu Jesiennego będzie nasza gama poinsecji z nowymi odmianami takimi jak przepiękna Mirage Red i nagradzana grupa Titan oferująca, oprócz czerwonego, również odmiany w kolorach intensywnie różowym i białym.

Dzięki Capsicum i Solanum Pokaz Jesienny będzie idealną okazją do odzwierciedlenia nastroju tej pory roku oraz zapewnienia naszym klientom dobrej sprzedaży.    

Aby zarezerwować udział w tegorocznej imprezie, prosimy o kontakt z przedstawicielem Syngenta Flowers®.