You are here

Share page with AddThis

Ulubieńcy klientów

Aktualności
23.10.2018
Consumers’ favourites

Nowości w 2019 r. – wszystkie przetestowane wśród konsumentów – nasze najnowsze Trio (MultiColours) - zestawiania kolorystyczne w jednym papierowym jiffy.

Zakrojone na szeroką skalę testy prowadzone w Niemczech, Francji i w Wielkiej Brytanii pomogły nam w wyborze atrakcyjnych kompozycji, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie. Każdą kompozycję opracowano z uwzględnieniem pokroju i terminu kwitnienia oraz mając na uwadze oczekiwania konsumentów docelowych.

Początkowo będziemy oferować 11 kompozycji na paletach mieszczących 60 roślin. W dostępnych kompozycjach znajdą się: dwie kalibrachoy, dwie werebeny, jedna lobelia, jedna petunia, jedna sutera oraz cztery kompozycje mieszane z różnymi gatunkami. 

Alexander Ern, menedżer kampanii Syngenta Flowers® mówi: „Nasze nowe kompozycje Trio zostały poddane testom na niezależnych stacjach badawczych i wszystkie zestawienia uzyskały wysokie oceny. Inne kompozycje, które również doskonale sprawdziły się tego lata w warunkach ogrodowych to Petunia Dekko Leonardo Mix Improved, Lobelia® Sea Mix i Sutera Cabana® Amazonas Mix.”

Ponadto, przeprowadzone przez nas badania wskazują, że nowe połączenia Trio to dokładnie to, co najbardziej lubią nasi klienci. Tak więc jeśli szukacie produktu, który będzie się doskonale sprzedawać w 2019 r. - to właśnie on!

Więcej informacji można uzyskać od naszych przedstawicieli handlowych.

Consumers’ favouritesConsumers’ favouritesConsumers’ favourites