You are here

Share page with AddThis

Tyle do zobaczenia na targach IPM 2019...

Aktualności
07.12.2018
IPM 2019

Nasza wystawa na targach IPM Essen 2019 będzie niezwykle wyjątkowa. W ciągu czterech dni, od 22-25 stycznia w Niemczech, będziemy prezentować nie tylko aktualne gwiazdy naszej oferty, lecz również wiele nowych roślin.

Centralne miejsce zajmie nasz przełomowy Impatiens walleriana , Imara®.

Wprowadzony z dużym sukcesem na rynek w czerwcu, niecierpek Imara® zdobył szturmem branżę ogrodniczą. Ta roślina była głównym bohaterem ogrodu pokazowego „B&Q Bursting Busy Lizzie” podczas organizowanej w lipcu w Wielkiej Brytanii wystawy kwiatów RHS Hampton Court Palace Flower Show, ogrodu, który zdobył dwie nagrody, w tym dla Najlepszego ogrodu pokazowego.

Wprowadzenie odmiany Imara® to triumfalny powrót niecierpka po epidemii mączniaka w 2011 r. Niecierpki Imara® są silne, wytrzymałe i nigdy nie występuje u nich ta choroba.

Centralne miejsce na naszym stoisku podczas IPM zajmie również prezentacja pelargonii Calliope®. Na wystawie zostanie zaprezentowanych pięć typów w 34 kolorach, dzięki którym uczestnicy będą mogli się przekonać, w jaki sposób Calliope® odpowiada na potrzeby współczesnych konsumentów - jako roślina niezwykle łatwa w uprawie i kwitnąca w intensywnych kolorach przez cały sezon.

Po raz pierwszy zaprezentujemy również nasze nowe warzywa do uprawy amatorskiej przeznaczone do uprawy na balkonach i tarasach sprzedawane pod marką Vegetalis, którą nabyliśmy w tym roku wraz z przejęciem spółki Floranova. 

Inne atrakcje to między innymi:

  • nasze egzotyczne pnącze Mandevilla Rio®, oferujące najlepszy materiał genetyczny w branży;
  • Sunfinity – nasz unikatowy ozdobny słonecznik, który jest pokryty kwiatami i kwitnie przez cały sezon;
  • wiodąca na rynku seria bratków i minibratków Do It Right, która zapewnia większą trwałość niż 95% produktów konkurencji, potwierdzoną w niezależnych testach;
  • seria poinsecji łącząca najlepszy materiał hodowlany Syngenta Flowers®
  • imponująca prezentacja pięknych roślin jednorocznych, dwuletnich oraz nowych wiosennych bylin

Oprócz prezentacji tych wspaniałych roślin zorganizujemy również jedno z naszych wydarzeń cieszących się największą frekwencją w trakcie targów – nasze tradycyjne spotkanie Happy Hour.

Z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z Tobą podczas targów IPM 2019, które odbędą się w dniach 22-25 stycznia - mamy tyle rzeczy do pokazania w tym roku. 

Porozmawiaj z przedstawicielem handlowym Syngenta Flowers® o wizycie na targach IPM 2019 lub zarezerwuj bilety tutaj.

Es gibt so viel zu sehen auf der IPM 2019...Es gibt so viel zu sehen auf der IPM 2019...Es gibt so viel zu sehen auf der IPM 2019...