You are here

Share page with AddThis

Trio Deltini – wyjątkowe wyrównanie

Aktualności
18.10.2019

Trio Deltini – nasza nowość w 2020. Jedna mikrodoniczka z trzema różnymi odmianami z serii Deltini, najbardziej wyrównanej serii mini bratka (Viola cornuta). Trio Deltini jest dostępne w 5 różnych zestawach kolorystycznych, które zostały dokładnie przetestowane i nadają się zarówno do kwitnienia wiosennego, jak i jesiennego.

„Deltini to bardzo kompaktowa seria mini bratka”, mówi menedżer produktu Ronald Karsenbarg. „Wyróżnia się wyrównaniem kwitnienia i wzrostu”. Trzy różne odmiany rosnące obok siebie zachowują równomierny wzrost, tworząc zwartą kompozycję. ”

Wyrównanie jest charakterystyczne dla Deltini, dlatego ta seria tak dobrze pasuje do zestawu Trio. Według Ronalda zapewnia to wygodę producentowi, który nie musi zamawiać trzech różnych odmian, a następnie sam je łączyć. „Trzy różne nasiona zostały już wysiane w jednej mikrodoniczce. Uprawa Trio jest również taka sama jak w przypadku bratków Deltini ”.

Seria Deltini jest odpowiednia do uprawy wiosennej i jesiennej. Trio polecane jest do większych doniczek o wielkości 12 lub 13 centymetrów.

IPM 2020 i wiosenne PopUp Show w Niemczech
Pięć różnych zestawów zostało dokładnie przetestowanych i będzie dostępnych od 2020 roku. Ciekawi Cię ta nowa seria? Koniecznie odwiedź Syngenta Flowers na IPM Essen 2020, PopUp Show w Niemczech lub podczas wiosennych pokazów, na których prezentujemy Trio Deltini.