You are here

Share page with AddThis

Podróż klientów do Afryki

Aktualności
07.12.2018
Podróż klientów do Afryki

Afryka to dom trzech naszych najważniejszych farm młodych roślin i sadzonek. W związku z tym w dniach 19-24 listopada zaprosiliśmy na nie 37 naszych klientów i 13 pracowników Syngenta Flowers®. Na miejscu mieli oni okazję do nawiązania kontaktów handlowych, odkrycia nowych możliwości biznesowych, poznanie typowej afrykańskiej gościnności oraz biwakowania w nadzwyczajnym rezerwacie Masai Mara.

Uczestnicy wyjazdu odwiedzili dwa piękne i fascynujące kraje, na których znajdują się nasze farmy: Kenię i Etiopię.

W Kenii znajdują się dwie z naszych farm: „Kenya Cuttings”, która produkuje nieukorzenione sadzonki pelargonii i poinsecji na 27 hektarach i „Kenya Pollen”, produkująca nieukorzenione sadzonki na 6,5 hektarach należących do 15-hektarowego terenu. Obie farmy oferują mieszkania i udogodnienia dla pracowników, w tym szkoły podstawowe, przedszkola i ośrodki dla dzieci.

W Etiopii znajduje się nasza 18-hektarowa farma, „Ethiopia Cuttings”. Skupiając się na nieukorzenionych sadzonkach pelargonii i madnewili, farma realizowała również projekty społeczne, w tym odbudowę szkoły podstawowej i budowę nowej szkoły średniej.

Aby optymalnie wykorzystać to doświadczenie, klienci spotkali się z przedstawicielami Etiopskiego Stowarzyszenia Producentów i Eksporterów. Odwiedzili również lokalnych producentów oraz rezerwat Masai Mara, gdzie mogli wziąć udział w safari i biwakować.

„Oprócz tego odbyło się wiele rozmów na temat możliwości biznesowych, podczas gdy nasi klienci z 10 różnych krajów europejskich zapoznawali się z innymi opcjami wyprawy”

Mamy nadzieję, że w przyszłości rozkwitną relacje biznesowe pomiędzy naszymi klientami a afrykańskimi przedsiębiorcami.

Podróż klientów do AfrykiKunden-Reise nach AfrikaKunden-Reise nach Afrika