You are here

Share page with AddThis

Idealna poinsecja

Aktualności
07.12.2018
Idealna poinsecja

Producent powiedział nam niedawno: „Każdy może uprawiać poinsecję Mirage.” Ta nowa odmiana w naszej ofercie jest niezwykle łatwa w uprawie.

Jedna z trzech wyjątkowych, nowych poinsecji Syngenta Flowers®, w tym Lyra i Vega, Mirage Red to prawdziwe marzenie producentów.

Łatwa produkcja to zdecydowana zaleta, lecz ta poinsecja zdobywa również serca sprzedawców detalicznych i konsumentów dzięki swojej urodzie i trwałości. Jesteśmy przekonani, że stanie się ona siłą napędową na rynku poinsecji.

Mirage Red można produkować w doniczkach od 6 cm do 13 cm. Ta odmiana wymaga stosowania jedynie bardzo niewielkich ilości regulatorów wzrostu, co w przypadku poinsecji zdarza się bardzo rzadko. Mirage Red ma ciemnozielone liście, które pięknie kontrastują z nostalgicznymi przylistkami w kolorze żywej czerwieni. I w przeciwieństwie do niektórych odmian, jej cyjacja są niezwykle trwałe, co zapewnia długi okres przechowywania.

Co ciekawe, przylistki wytwarzane przez odmianę Mirage Red zawierają mniej antocjanów niż wiele innych czerwonych odmian. Tak więc, jej kolory prezentują się żywo w sztucznym oświetleniu, często stosowanym w handlu detalicznym i w domach.

Odmiana Lyra Red to alternatywa o średnim wigorze, odpowiednia do uprawy w pojemnikach 10 cm do 25 cm. Natomiast odmiana Vega Red to poinsecje o atrakcyjnym kształcie litery V preferowanym na wielu rynkach. 

Złóż zamówienie na Mirage Red już teraz i korzystaj z zalet jednej z najłatwiejszych w uprawie poinsecji.  

Die perfekte PoinsettieDie perfekte PoinsettieDie perfekte Poinsettie