You are here

Share page with AddThis

Dalia Sincerity zdobywa nagrodę FleuroStar!

Aktualności
30.06.2020
Dahlia Sincerity

Z dumą informujemy, że zdobyliśmy nagrodę FleuroStar 2020 dzięki naszej Dahlia Hybrida Sincerity. Ta przykuwająca uwagę roślina wyróżniła się wśród bardzo silnej konkurencji. Hodowca dalii Ronald Snijder i nasz globalny dyrektor ds. kwiatów, Michael Kester, z dumą odebrali prestiżową nagrodę od Ann Jennen z FleuroSelect, ceremonia odbyła się w specjalnych warunkach ze względu na Covid-19, transmitowano ją na żywo na stronie internetowej Fleuroselect i na Facebooku. Wielkość kwiatostanów, sposób rozgałęziania się i kolor sprawiają, że to jest wspaniała roślina do pojemników i do wykorzystania w ogrodnictwie krajobrazowym. 

Oto co powiedział o tym osiągnięciu bardzo dumny hodowca - Ronald Snijder: „To wspaniały produkt, Sincerity ma niesamowite kwiatosyany wielkości mojej dłoni. Ta dalia pochodzi z programu hodowlanego Verwer, jest odpowiednia do pojemników różnej wielkości, a także doskonale się sprawdza w ogrodnictwie krajobrazowym. Jest przede wszystkim łatwa w uprawie i pielęgnacji, szybko rośnie i dobrze sobie radzi w każdych warunkach pogodowych. To po prostu prawdziwy klejnot w Twoim ogrodzie!” 

Michael Kester jest również niezwykle dumny: „To bardzo ważne osiągnięcie dla naszego dostawcy, naszych klientów i całego łańcucha dostaw, ponieważ innowacyjność generuje wartość na rynku. Ten rodzaj innowacyjności jest potrzebny w naszej branży. Osobiście uwielbiam tę roślinę. To coś więcej niż zwykły produkt, ona jest po prostu piękna. Dalia to dla nas bardzo strategiczna roślina i wkrótce przedstawimy kolejne nowości. Trzymałem kciuki do samego końca, mając nadzieję, że wygramy, ponieważ konkurencja była bardzo silna.” 

A oto co na temat Sincerity powiedzieli organizatorzy konkursu Fleuroselect: 
Poznajcie dalię Sincerity z Syngenta Flower o olbrzymich i olśniewających kwiatostanach. Pełne podwójne kwiatostany tej nowej dalii mogą osiągać średnicę ponad 20 cm! Sincerity charakteryzuje się mnogością wcześnie kwitnących, dużych, dwukolorowych kwiatostanów w kolorze różowo-białym z odrobiną żółtego w środku. Ta nowa odmiana ma zwarty pokrój i dobrze się krzewi, zapewniając dobrze ukształtowane tło dla efektownych kwiatostanów. Ta dalia najlepiej się prezentuje w pełni i pod koniec lata oraz wczesną jesienią; to doskonały wybór na rabaty i do dużych pojemników, może również służyć do wypełniania pierwszych luk w obwódkach bylinowych. Sincerity to roślina, która doskonale prezentuje się w ogrodzie i wprowadza przepiękny akcent kolorystyczny, który z pewnością przekona klientów detalicznych i konsumentów. 

Dalia Sincerity: kwiatostan o królewskim rozmiarze!