You are here

Share page with AddThis

Agenci odkrywają sekret

Aktualności
23.10.2018
Agents discover secret

Miejsce: Tajemniczy ogród, Moncarapacho, Portugalia. Czas: lato 2018.

Tego lata włoscy agenci wraz z menedżerem ds. sprzedaży, specjalistami ds. uprawy i klientami, odwiedzili miejsce prowadzenia testów Mandevilla Rio®.

Tajemnicza dama z tatuażem mandewilli oprowadzająca naszych gości to nikt inny tylko Wendy Bergman, starszy specjalista ds. produkcji Syngenta Flowers®. Wendy z dumą nosi piękny tatuaż z kwiatami, które uprawiała podczas swojej pełnej sukcesów kariery: azaliami, gailardiami i mandewillami.

Odwiedzający najbardziej zachwycali się nową białą odmianą Rio® (Serene White) oraz czterema odmianami czerwonymi, które charakteryzują się niesamowitą zdolnością do utrzymania koloru – czerwienią, która nigdy nie blaknie!

Te ekscytujące testy serii Rio® są prowadzone nie tylko w Moncarapacho w południowej Portugalii lecz również w Andijk w Holandii w celu przetestowania nowych odmian mandewilli w różnych warunkach.
Odmiany Rio® są odporne na wysokie temperatury i łatwe w uprawie. Na podstawie testów zostaną wybrane najlepsze odmiany o odpowiednio dobranych cechach, które dołączą do odnoszącej sukcesy serii, która już teraz oferuje gamę intensywnych kolorów.

Odmiany eksperymentalne wywołały bardzo duży entuzjazm wśród odwiedzających. Z pewnością jedna lub więcej z tych przepięknych odmian mandewilli wkrótce będą dostępne w sprzedaży. Powstaje pytanie, czy Wendy uczci ich wprowadzenie nowym tatuażem...?