You are here

Share page with AddThis

Firma Syngenta Flowers jest już gotowa na wystawę FlowerTrials 2019!

Wydarzenia
07.05.2019

W zupełnie nowej odsłonie firma Syngenta Flowers prezentuje gościom ekscytujące nowości na terenie wystawy FlowerTrials w De Lier w Holandii. Syngenta Flowers prezentuje się jako firma oferująca materiał genetyczny i rozwiązania światowej klasy wszystkim partnerom w łańcuchu wartości. Idzie to w parze z nowym wyglądem marki Syngenta Flowers – firma Syngenta Flowers jest pełna energii i gotowa, aby przedstawić gościom swój nowy wygląd podczas wystawy FlowerTrials.

Postaw na warzywa z Vegetalis®

Vegetalis ma swoją wielką premierę. Za pomocą Vegetalis Syngenta Flowers rozszerza swój asortyment, wprowadzając do niego zupełnie nową ofertę produktów, opracowaną z myślą o klientach. “Teraz możesz uprawiać własne warzywa zgodnie z coraz popularniejszym trendem wśród klientów” mówi Anna Obermann, kierownik projektu Vegetalis. „Zdrowe życie, bliskość natury oraz radość ze zbiorów motywują coraz więcej osób do uprawiania własnej żywności.” Syngenta Flowers wierzy, że Vegetalis ma wszystkie niezbędne zalety, dzięki którym klienci mogą się cieszyć najlepszymi wynikami dzięki sprawdzonej genetyce. Goście będą mogli poznać tę serię podczas wystawy FlowerTrials. Czy jesteście gotowi na nową generację tych jadalnych pyszności?

Dipladenia Rio®: Zrelaksuj się, to przecież Rio!

Rio lśni, jest pełna życia i nie sprawia problemów, więc z tą tropikalną dipladenią Rio możesz się po prostu zrelaksować. Podczas wystawy FlowerTrials Syngenta Flowers wprowadza 14 nowości w czterech różnych seriach, aby ułatwić wybór producentom. Nowością w gamie jest Rio Petite: nie tylko znakomicie się prezentuje, lecz również charakteryzuje się zwartym pokrojem i szybką produkcją. Eksponowana jest również odmiana Rio Grande, pnącze, które doskonale sprawdza się w piramidach i dużych pojemnikach. Wprowadzamy również nie mniej interesującą odmianę Rio Elegant, ulubieńca klientów, której charakterystyczną cechą są duże kwiaty i doskonałe krzewienie. Istnieje jednak więcej powodów, dzięki którym Rio stanie się ulubieńcem klientów: Syngenta Flowers rozszerzyła gamę kolorów, dodając pewne przepiękne odcienie jak Burgundy i Appleblossom.

IMARA®, Calliope®, Sunfinity® i wiele więcej!

Oczywiście na uwagę zasługują również Imara, nasz przełomowy Impatiens walleriana. Mamy więcej odmiany Imara®: więcej kolorów, więcej wyników, a jeszcze więcej dopiero przed nami. Odmiana Sunfinity została w tym roku oficjalnie wprowadzona na rynek i obecnie trwa jej pierwszy pełny cykl produkcyjny. Dzięki niekończącym się przez całe lato kwiatom, Sunfinity wkrótce ożywi każdy ogród, taras i ganek na północy Europy. Ponadto, pelargonie Calliope nadal kolorują Wasze życie dzięki szerokiej gamie żywych kolorów i niekończącym się do późnej jesieni kwiatom.

Tak ja w poprzednich latach wystawa FlowerTrials® Syngenta Flowers odbywa się w gminie Westland w Holandii. Syngenta Flowers spodziewa się dużej liczby odwiedzających, którzy będą się świetnie bawić, a jednocześnie uzyskają wszystkie potrzebne im informacje. Aby zapewnić sobie wstęp, prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie internetowej FlowerTrials®.

 

Syngenta Seeds Young Plant Production

Noordlierweg 14

2678 LV, De Lier,

Holandia

11 – 14 czerwca 2019 | 8:00 – 18:00